«Ми зараз йдемо за процедурами. Після всіх віз 28-ми міністерств 28-ми країн ЄС вона потрапляє на візування і правову оцінку до Міністерства юстиції України. Після того заходить до Президента і вноситься в Парламент. Тобто, йде послідовний демократичний процес», — сказав він.
В.Чалий підкреслив, що ця Угода є важливою для нашої держави, тому поспіх у процесі її ратифікації недоречний.
«Ми не хочемо, щоб було так, як було з сумнозвісними харківськими угодами, пам’ятаємо до чого це призвело», — зазначив він.
На зауваження про те, що Молдова вже ратифікувала свою Угоду з ЄС заступник Глави АПУ зазначив, що у кожній країні затверджено свій порядок зазначеного процесу.
«Абсолютно інша процедура в Молдові: обсяги торгівлі інші, процедура ратифікації інша, ніж в Україні. Тому порівнювати я б не став», — сказав В.Чалий.
Він також підкреслив, що на процес ратифікації та зміст Угоди жодним чином не вплинуть консультації щодо неї у тристоронньому форматі Україна – ЄС — Росія.
«Консультації не стосуються процесу ратифікації. Ні одна буква Угоди змінена не буде», — наголосив заступник Глави АПУ.
Комментарии: |
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї дозволене лише за наявності гіперпосилання на portalnews24.com
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та не несе відповідальність за зміст статей.
Погода у Києві
|
вологість: тиск: вітер: |