Популярністю на подібному ринку користується бойова розвідувально-дозорна машина, скорочено БРДМ-2. За таку “автівку” можна сторгуватися із продавцем всього за 64 тисячі.
Звичайно, з військової техніки завчасно демонтовано озброєння, а також додаткове обладнання, як то прилади нічного бачення чи дозиметр. Все інше, розповідають продавці, справне. Пробіг всього кілька тисяч кілометрів, залишається лише залити в бак бензин та завести мотор.
До речі, у такого авто є чотири додаткові колеса, що висувають при потребі. Тому жодні перешкоди на шляху для водія БРДМ-2 нестрашні.
Та ця заманлива пропозиція має і свій зворотній бік. За реєстрацію бронетехніки потрібно заплатити від 120 до 130 тисяч гривень. У суму входять усі необхідні документи та необхідні переробки.
Але все це теж можна обійти, якщо оформити бронемашину, як звичайний трактор та записати його в якесь господарство. Після цього варто отримати права тракториста і їздити українськими дорогами дозволено. Звичайно не всіма. Рухатися містом на військовій техніці можна лише з дозволу державної автоінспекції України, а ось заміські дороги відкриті завжди.
Тюнінгом броньованих засобів пересування займаються сьогодні в Харкові та Києві.
А ось БТРи користуються значно меншим попитом. Їх вартість в рази вища — 130-650 тисяч гривень. Ще одним відштовхуючим фактором слугує витрати палива. У бронетранспортера потужний двигуни в 110 — 260 кінських сил (залежно від моделі), тому заправка такого ненажери обійдеться його власнику в 1500 тисячі за один раз.
В цивільні руки військова техніка потрапила в 2005-2007 роках, коли відбувалися масові розпродажі в українській армії.
Комментарии: |
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї дозволене лише за наявності гіперпосилання на portalnews24.com. Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та не несе відповідальність за зміст статей.
Погода у Києві
|
вологість: тиск: вітер: |