Протягом останніх днів терористи спробували взяти реванш після успішних дій сил АТО по закінченню «перемир’я» 20-30 червня. Раніше, після втечі бойовиків зі Слов’янська, Краматорська та ін. населених пунктів, їх сили виявилися серйозно деморалізованими, що змусило російське керівництво різко змінювати формат проводиться російської агресії проти України.
Ми, група «ІС», відзначаємо наступні кроки Росії у цьому напрямку.
1. Триває активна перекидання найманців і важких озброєнь через держкордон з російської території. Раніше, на початку перемир’я, силовики доповідали про «контроль над кордоном». Група «ІС» заявляла про зворотне (ми хоч і працюємо в тісній взаємодії з держструктурами, але впевнені, що не можна видавати бажане за дійсне — тим більше по настільки принциповим і важливим питанням).
Відмінною рисою нинішньої постачання зброї терористам є те, що її істотна частина укомплектована штатними екіпажами і бойовими розрахунками з числа російських військовослужбовців.
Раніше екіпажі укомплектовувалися російськими найманцями, що мали досвід експлуатації такої техніки і озброєння, але на момент вербування були військовослужбовцями запасу (також частково екіпажі комплектувалися бойовиками з місцевих жителів, що мають необхідні військово-облікові спеціальності).
Таким чином, мова йде про повноцінне російське військове вторгнення в Донбас.
2. Одночасно бойовики створюють умови для «пом’якшення» міжнародної реакції на російське вторгнення.
Зокрема, за погодженням з російською стороною протягом останнього тижня терористи здійснюють планові артилерійські обстріли території РФ з прикордонних районів України. Це дає можливість Москві заявляти про те, що територію Росії обстрілюють українські Збройні сили.
На початку цих інцидентів складалося враження, що бойовики проводять обстріл ненавмисно, в ході бойових зіткнень з силами АТО. Але на сьогодні немає жодних сумнівів в тому, що це ретельно спланована спецоперація.
Зокрема, обстріли виробляються та не в ході бойових зіткнень — з районів, де немає підрозділів сил АТО. Російська сторона реагує на ці обстріли моментально, висловлюючи свої протести та погрози без всяких розслідувань обставин подібних подій.
3. Російські Збройні сили виробляють артилерійські обстріли позицій українських силовиків з прикордонних районів РФ. А також вторгаються на територію України для проведення окремих акцій і операцій.
Це — також складова російського вторгнення в Україну.
4. Відволікаючим маневром від операції ЗС РФ в Донбасі стала активна перекидання підрозділів російських військ, починаючи з 30 червня, також і в прикордонні райони навпаки українських Сумської та Харківської областей, де не ведуться бойові дії.
На відміну від перекидання російських підрозділів в Ростовську область РФ (навпроти Донецької і Луганської областей України), ця передислокація проводиться демонстративно, без проведення заходів маскування.
Частина техніки і озброєння підрозділів російських військ мають розпізнавальні знаки російських «Миротворчих сил». Паралельно російська сторона знову почала обговорювати питання про введення своїх «миротворців» в Україну.
Не викликає сумнівів, що ця операція проводиться для того, щоб відволікти ресурси українських силовиків із зони АТО для прикриття держкордону з РФ даних областях.
5. Паралельно Росія проводить потужну зовнішньополітичну операцію по активізації тиску на Україну з боку ЄС з метою змусити її припинити активні дії в Донбасі. При цьому «першим ешелоном» російського лобі в ЄС виступає Німеччина.
Таким чином, після деякої паузи, яку взяв Путін у конфлікті в Україні (а точніше, мова йде про деякому зниженні активності в ескалації конфлікту), Росія знову демонструє рішучість у продовженні своєї агресії.
Протистояти цьому задуму може тільки активне продовження антитерористичної операції в Донбасі (насамперед — з відсіканням сил терористів і російської армії в Луганській і Донецькій областях від держкордону з РФ, створення «буферної зони») і різка реакція міжнародного співтовариства з метою змусити Кремль припинити військову агресію проти України.
Група «ІС»
Комментарии: |
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї дозволене лише за наявності гіперпосилання на portalnews24.com. Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та не несе відповідальність за зміст статей.
Погода у Києві
|
вологість: тиск: вітер: |