
За минулу добу значно зменшилась кількість обстрілів терористами позицій сил АТО. Бойовики переважно ведуть вогонь по блокпостам та опорним пунктам з мінометів, а також з артилерії та реактивних систем залпового вогню, танків та стрілецької зброї.
Слід зазначити, що бандити збільшили кількість обстрілів по мирним населеним пунктам, поруч з якими розташовані позиції українських військ. Ці провокації робляться з метою дискредитації сил АТО та залякування населення Донбасу. Зокрема, бандити обстріляли населені пункти Орловка, Верхня Кринка, Курахово. В результаті бандитських вогневих ударів є загиблі та поранені серед мирного населення.
Сили АТО продовжують надійно утримувати зайняті позиції та рубежі незважаючи на провокації з боку терористів.
| Комментарии: | 
 Ситуація в зоні АТО станом на ранок... 17 Сен 2014 в 11:44
 Ситуація в зоні АТО станом на ранок... 17 Сен 2014 в 11:44
                 Ситуація на фронті. Карта АТО — 16 ... 16 Сен 2014 в 12:29
 Ситуація на фронті. Карта АТО — 16 ... 16 Сен 2014 в 12:29
                 Порошенко вже прибув в Раду, де маю... 16 Сен 2014 в 10:39
 Порошенко вже прибув в Раду, де маю... 16 Сен 2014 в 10:39
                 У захоплених містах росіяни шукають... 16 Сен 2014 в 10:22
 У захоплених містах росіяни шукають... 16 Сен 2014 в 10:22
                 У Донецьку є жертви серед мирного н... 16 Сен 2014 в 10:04
 У Донецьку є жертви серед мирного н... 16 Сен 2014 в 10:04
                 Військові вікинули ворога на кілька... 15 Сен 2014 в 1:00
 Військові вікинули ворога на кілька... 15 Сен 2014 в 1:00
                 Порошенко вніс на розгляд Верхової ... 15 Сен 2014 в 12:18
 Порошенко вніс на розгляд Верхової ... 15 Сен 2014 в 12:18
                 У Маріуполі готували теракти на стр... 15 Сен 2014 в 10:53
 У Маріуполі готували теракти на стр... 15 Сен 2014 в 10:53
                 Ніч у Донецьку пройшла спокіно, але... 15 Сен 2014 в 10:18
 Ніч у Донецьку пройшла спокіно, але... 15 Сен 2014 в 10:18
                 Тягнибок опублікував 50 імен, які й... 14 Сен 2014 в 10:05
 Тягнибок опублікував 50 імен, які й... 14 Сен 2014 в 10:05
                Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї дозволене лише за наявності гіперпосилання на portalnews24.com. Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та не несе відповідальність за зміст статей.
| 
                        Погода у Києві
                       | 
| вологість: тиск: вітер: | 

