
- Ми знаходилися у кабінеті Рибака, де вели перемови для того, щоб звільнити тих людей, що знаходяться сьогодні у в’язниці. В цьому театрі абсурду ми приймати участі не будемо, — сказав лідер «УДАРу».
Детальніше дивіться у відео:
| Комментарии: | 
 Порошенко обговорив з Меркель ситуа... 11 Сен 2014 в 12:19
 Порошенко обговорив з Меркель ситуа... 11 Сен 2014 в 12:19
                 Порошенко згадав про Савченко під ч... 10 Сен 2014 в 10:33
 Порошенко згадав про Савченко під ч... 10 Сен 2014 в 10:33
                 Новини з передової. Подій у зоні АТ... 10 Сен 2014 в 7:37
 Новини з передової. Подій у зоні АТ... 10 Сен 2014 в 7:37
                 У Донецьку знову чути залпи 10 Сен 2014 в 7:27
 У Донецьку знову чути залпи 10 Сен 2014 в 7:27
                 Військові дії в зоні АТО станом на ... 10 Сен 2014 в 6:13
 Військові дії в зоні АТО станом на ... 10 Сен 2014 в 6:13
                 Серед переселенців із Донбасу виявл... 10 Сен 2014 в 5:59
 Серед переселенців із Донбасу виявл... 10 Сен 2014 в 5:59
                 Двох російських військових підозрюю... 10 Сен 2014 в 5:55
 Двох російських військових підозрюю... 10 Сен 2014 в 5:55
                 За минулу добу терористи та російсь... 10 Сен 2014 в 1:06
 За минулу добу терористи та російсь... 10 Сен 2014 в 1:06
                 Російські найманці затопили 3 шахти... 10 Сен 2014 в 1:04
 Російські найманці затопили 3 шахти... 10 Сен 2014 в 1:04
                 Хроніка війни. Ситуація в зоні АТО ... 10 Сен 2014 в 12:58
 Хроніка війни. Ситуація в зоні АТО ... 10 Сен 2014 в 12:58
                Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї дозволене лише за наявності гіперпосилання на portalnews24.com. Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів та не несе відповідальність за зміст статей.
| 
                        Погода у Києві
                       | 
| вологість: тиск: вітер: | 

