Автоколону українських силовиків у Донецькій області заблокували російські військові. Допомагали ДАІшники

Автоколону українських силовиків у Донецькій області заблокували російські військові. Допомагали ДАІшники

«За оперативними даними групи Інформаційне Опір, вчора, 17 квітня, поблизу Дружківки Донецької області екстремісти і російський спецназ блокували автоколону українських силовиків. Зокрема, група українських силовиків, пересувалася у складі автоколони, в 22.30 було зупинено співробітниками ДАІ і тут же заблокована групою екстремістів чисельністю до 500 чоловік.

Як повідомляють емісари групи «Інформаційне Опір» , у складі цієї групи перебували і російські військовослужбовці. Їх підрозділ очолював російський офіцер — досить відомий Ігор Стрєлков, який представився «полковником ЗС РФ з спецгрупи «Крим». Інші військовослужбовці спецназу також прямо заявляли про свою приналежність до Збройних сил Росії.

Українські силовики пізніше були розблоковані. Варто відзначити, що раніше російські військовослужбовці намагалися приховати свою приналежність до ЗС Росії. Але відразу після вчорашнього підписання Москвою т.зв. Женевських угод вони почали « легалізуватися » , хоча російська влада різко заперечує їх присутність на сході України».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>