«Я — за сильну, незалежну і цілісну Україну» — Рінат Ахметов

«Я — за сильну, незалежну і цілісну Україну» — Рінат Ахметов

Інтерфакс- Україна приводить його повний текст:

«Компанія СКМ в перші дні загострення ситуації в Києві висловила свою позицію. І я, як акціонер компанії СКМ, повністю її поділяю.

У ці дні багато хто хоче знати моє особисте ставлення до подій. Моя позиція така: Україна і Президент три з половиною роки йшли по європейській дорозі. І за цей час було дуже багато зроблено.

У Вільнюсі угода не була підписана. І у всіх виникло питання — що сталося ? Україна взяла паузу? Україна зупинилася? Або Україна пішла в іншу сторону? Всі хочуть мати ясність. Люди стали шукати відповіді на ці питання і вийшли на Майдан.

Те , що мирні люди вийшли на мирні акції говорить про те, що Україна — вільна демократична країна. І з цієї дороги Україна не зверне. І це дуже добре.

Але те , що в ці дні постраждали люди, це — неприпустимо. Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід . Одним словом, повинен перемогти здоровий глузд.

Я — за сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми — одна країна, і її ділити не потрібно.

Я — за стіл переговорів. Щоб політики, влада , опозиція , моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення , від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій  середньостроковій так і у довгостроковій перспективі.

Цей стіл я б назвав столом світу, компромісу і майбутнього нашої країни.

І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов вгору».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>