7 способів профілактики варикозу

7 способів профілактики варикозу

Проблеми з кровообігом відображаються зовні: з’являються зірочки і виступаючі роздуті вени на ногах, розвивається варикоз. Найчастіше до цього захворювання схильні жінки, але і чоловіки — не виняток.

Причини його появи можуть бути різними: неправильний, малорухливий спосіб життя, постійне сидяче положення, важка робота, яка вимагає носити велику вагу, а також варикоз може передаватися по спадковості.

Якщо у вас є схильність до варикозного розширення вен, вам варто застосовувати різні профілактичні дії, щоб не дати можливості цьому захворюванню розвинутися.

Профілактика варикозу

1. Застій крові часто відбувається від незручного взуття, яке ми носимо. Найчастіше це стосується жінок, які красу ставлять вище свого здоров’я, вдягаючи туфлі на дуже високих підборах або навіть на розмір менше. Ніхто не говорить відмовитися від каблуків і улюблених шпильок. Але це взуття — не для повсякденного носіння.

2. Для профілактики варикозу варто вести рухливий спосіб життя: більше піших прогулянок, особливо це потрібно тим людям, які весь день проводять сидячи за комп’ютером, також позитивно впливає плавання, їзда на велосипеді, біг.

3. Відмовтеся від підйому тяжкості. Це стосується і сумок з їжею, які ми несемо після роботи додому. Краще сходити кілька разів у супермаркет, ніж нести все і одразу. У кожній руці має бути не більше 3-х кілограмів. Таке просте правило буде відмінною профілактикою варикозу.

4. Ви помічали, що до цього захворювання найчастіше схильні люди з надмірною вагою. Справа у тому, що у них велике навантаження на роботу серця, а це може спровокувати розвиток варикозу. Тому варто стежити за своїм харчуванням.

5. Відмовитися доведеться від гарячої ванни і сауни.

6. Легкий масаж ніг здатний розслабити після важкого трудового дня. Його можна робити самому протягом семи хвилин. Це поліпшить кровообіг у нижніх кінцівках.

7. Також існує спеціальна білизна, яка призначено для профілактики захворювання. Це можуть бути антиварикозні панчохи або ж колготки. Їх можна придбати в аптеках або спеціалізованих медичних магазинах з інструкцією до використання.

Варикоз — це поширене захворювання, знаючи певні заходи профілактики можна не допустити його розвиток і тим більше операційного втручання. Слідкуйте не тільки за красою своїх ніжок, а і за їх здоров’ям.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>