Беркут у Києві захоплює офіси ЗМІ

Беркут у Києві захоплює офіси ЗМІ

- Колеги пишуть, що офіс «Цензор.нет захопили озброєні спецпризначенці. Людей відігнали від компів і не дають розмовляти по телефону, — написала вона.

Разом з тим, повідомляється про захоплення редакції «Вечірні вісті». Співробітниця, яка повідомила про візит силовиків, вже не на зв’язку. Вона встигла лише сказати, що залетів «Беркут» і почав громити все і виносити речі.

Офіс телеканалу INTV захоплений підрозділами Міністерства внутрішніх справ України. Цю інформацію підтвердила прес-секретар Юлії Тимошенко Марина Сорока.

«SOS! нас захопили» — таке смс, за словами Сороки, їй написали журналісти телекомпанії INTV, яка пов’язана з партією Батьківщина і також працює в приміщеннях на Турівській, 13. При цьому один з редакторів телеканалу повідомив, що офіс захоплений представниками підрозділів МВС, які не підпускають автомобілі до офісу.

Раніше стало відомо про штурм офісу «Батьківщини» співробітниками «Беркуту».

 

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>