Джоан Роулінг напише сценарій для ще одного фільму про чаклунів

Джоан Роулінг напише сценарій для ще одного фільму про чаклунів

Дії картини розвиватимуться у Нью-Йорку за 70 років до подій описаних у першій книзі про Гаррі Поттера. Головним геройом розповіді стане чаклун Ньют Скамандер. Він є вигаданим автором чарівної енциклопедії “Фантастичні звірі та місця їх проживання”. Це книга-додаток до серії про “Поттера”, де детально описуються тварини, які зустрічаються у світі чаклунів.

Як розповідає сама Ролінг, у стрічці не йтиметься про чергові пригоди Гаррі, Герміони та Рона, а швидше відкриє перед глядачем чарівний світ магії набагато просторіше. Над фільмом працюватиме студія Warner Brothers. на ній, до речі, зняли і всі частини “поттеріани”. Коли стрічка з’явиться у кінотеатрах та, хто стане за режесирське кермо, ще невідомо.

Довідка:

Сім книг про Гаррі Поттера побачили світ у період з 1997 по 2007 роки. Загальний наклад примірників склав 400 мільйонів доларів. Книгу переклали на 65 світових мов. У 2011 році відбулася прем’єра останнього фільму про юного чарівника. Джоан Ролінг також представила шанувальниками “поттеріани” онлайн-проект “Pottermore”. Він оснований на сюжеті книги та включає в себе епізоди, що не увійшли в основну частину.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>