Китайці вже зустріли Януковича

Китайці вже зустріли Януковича

Главу Української держави зустрічали в аеропорту представники урядів КНР та України о 23:00 за місцевим часом.

Протягом державного візиту, який заплановано на 3-6 грудня, Віктор Янукович відвідає Сіань та Пекін, де візьме участь у низці зустрічей та підписанні двосторонніх документів.

Нагадаємо, візит Глави Української держави здійснюється на виконання двосторонніх домовленостей, досягнутих на найвищому рівні в рамках Саміту з питань ядерної безпеки (26-27 березня 2012 року, м. Сеул, Республіка Корея), а також на запрошення Голови КНР Сі Цзіньпіна.

Програмою державного візиту передбачаються, зокрема, переговори Президента України Віктора Януковича з Головою Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіном у вузькому та розширеному форматах, зустрічі з керівництвом уряду та парламенту країни. Також планується відвідання Главою Української держави провінції Шеньсі та його виступ на бізнес-форумі за участю представників ділових кіл України та Китаю.

Першочергову увагу в ході перемовин на найвищому рівні буде приділено питанням практичної реалізації та перспектив розвитку українсько-китайської співпраці, насамперед, у торговельно-економічній, інвестиційній, фінансово-кредитній, енергетичній, аграрній та науково-технічній сферах.

За результатами візиту сторони мають намір підписати близько двадцяти документів, спрямованих на поглиблення відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм і розширення двосторонньої взаємодії, зокрема в політичній, енергетичній, авіабудівній, аграрній, гуманітарній та інших сферах.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>