Ріанна проти Майлі Сайрус або як шоу-біз прогнив до спіднього (Фото+Відео)

Ріанна проти Майлі Сайрус або як шоу-біз прогнив до спіднього (Фото+Відео)

Американська співачка, зірка відомого підліткового серіалу «Ханна Монтана» Майлі Сайрус не перестає шокувати прихильників епатажем. Спочатку вона зробила пірсинг, декілька тату, несподівану зачіску і,…нарешті, повністю оголилася. Доволі логічний, застарілий спосіб привернення уваги вкотре виявися дієвим.

У новому відеокліпі на композицію Wrecking Ball співачка осідлала величезну чавунну кулю на ланцюгу, намагаючись розбити нею стіни, що відокремлюють її від омріяного чоловіка. Звичайно, Сайрус не забула про фірмовий прийом, суть якого, щось облизати. Через те, що недосяжний коханий заховався за бетонними стінами, довелося облизувати кувалду.

Щоправда, не все ще втрачено, адже інколи Майлі з’являється у крихітних білих трусиках і коротенькому топі, проте ненадовго.

м

Не відрізнилася стриманістю і скандальна Ріанна. Свачка вважає, що у ролику Сайрус демонструються не високі почуття, а банальна розбещеність. Тому одразу почала навчати юних поп-дів «вишуканої еротики», презентувавши новий ролик на відому пісню Pour It Up.

- Наповнюємо келехи по вінця, наповнюємо по вінця… Стриптизерки вигинаються біля жердини, грошей у мене все більше…, — співає Ріанна, сидячи на золотому троні.

І справді, майже оголені танцівниці у відео заставляють виплескують сексуальність через край. Любителька R&B теж далеко не втекла, її тіло прикриває лише коштовний бюстгальтер, якщо його можна так назвати, і бікіні з перетинкою-мотузком між сідницями. Здається, що Ріанна сама зовсім не проти покрутитися біля жердини.

2003

Домоглася свого і співачка Брінті Спірс: про неї знову почали говорити. Нова відеоробота на композицію Work Bitch сколихнула шоу-біз небаченою вульгарністю. Режисери ролика обіцяли, що фанати побачать зовсім нову Спірс, проте результат виявився передбачуваним. До завжди оголеного образу співачки додалися лише яскраві сцени садомазо та довгий шкіряний батіг, яким виконавиця шмагає роздягнених танцівниць, наспівуючи такий текст:

- Сучка, якщо ти хочеш мати прекрасну фігуру, Хочеш їздити на Бугатті чи Мазераті, Тоді тобі потрібно добре попрацювати!

Логічними стали дії влади Великобритані: цензура заборонили ротацію ролика на телебаченні до 22 години вечора (саме тоді на каналах виходять в ефір фільми порнографічного змісту). Але і тут є свої «плюси»: тепер Спірс стане кумиром любителів кіно для дорослих.

брвнті

Закордонні пор-виконавиці вже наробили чимало резонансу новими роликами. Цікаво, хто наслідує їх на українські естраді? Лобода, Камєнських чи, можливо, Полякова. Як то кажуть, поживемо – побачимо, головне, щоб після цього Мінкультури не довилося перейменовувати музичне мистецтво на музичне безкультур’я.

КОММЕНТАРИИ

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>