«Я впевнений: зміни почнуться з Києва!». Кличка висунули в мери столиці

«Я впевнений: зміни почнуться з Києва!». Кличка висунули в мери столиці

Віталій Кличко підкреслив, що його першочергове завдання — знищити бар’єри, які заважають столиці вільно і успішно розвиватися. “Тому перший наш пріоритет – боротьба з корупцією. Це і прозорий бюджет Києва, і звільнення корумпованих чиновників. Влада в столиці має бути підконтрольною громаді. Другий пріоритет – залучення інвестицій. Як українських, так і іноземних. Третє – спрямування бюджету Києва на потреби киян”, — зазначив Віталій Кличко.

Він відзначив, що сьогодні основна мета — зробити Київ європейським містом, яке стане прикладом для перетворення України на європейську країну.

“Ми йдемо на вибори в Києві, щоб реалізувати нашу програму. Наша мета – отримати більшість у Київраді, яка у взаємодії з нашою фракцією у Верховній Раді зможе нарешті розв’язати основі проблеми життя столиці і її мешканців. І я впевнений: зміни почнуться з Києва!” – підкреслив Віталій Кличко.

Також конференція Київської міської організації партії “УДАР” висунула кандидатів в депутати Київради за списком та в мажоритарних округах.

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>