В «Української Правди» з’явився «клон»

В «Української Правди» з’явився «клон»

 »Українська правда» (pravda.com.ua) завжди відрізнялася своєю прямолінійною політикою, щодо гострих тем та є одним з авторитетних видань в Україні. Журналісти «Правди» розслідують та описують значущі події, що відбуваються в державі. Можливо, саме тому з’явився його своєрідний «клон».

Нова українська правда

Українська правда

На скільки новий ресурс і справді доволі схожий на оригінальний сайт судіть самі. Потрібно зазначити, що розробляв дизайн для  ukrpravda.ua московська компанія Rossiysky Project. Серед її проектів сайти для Управління ДІБДР ГУ МВС Росії по Красноярському краю; Управління ДІБДР ГУ МВС Росії по Сахалінській області; Рахункова палата Російської Федерації та інші.

Російський веб-дизайн

В описі ресурсу йдеться «Інформаційне агентство «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА» створено і зареєстровано в 2013 році. Наша мета: ВИКОРИСТОВУЮЧИ СТАНДАРТИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ, доносити людям НАВІТЬ ТІ НОВИНИ, ЯКІ НЕ висвітлювався РЕШТА; відповідати високому званню «УКРАЇНСЬКА ПРАВДА».

У статтях, що, на разі, опубліковані на новій «Українській правді» гостро критикують дії Євромайдану та його учасників. Ось кілька заголовків статей: «Кров евромайдана на совісті трехголовой гідри опозиції», «В Інтернеті з’явилося відео нападу «євроінтеграторів» на міліцію», «Праві «евромайдана» закликають до «силі і диктату».

Українська Правда

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>