Команда Тимошенко заявляє, що не готувала газети з «чорнухою» на Порошенка. Міліція стверджує зворотнє (Відео)

Команда Тимошенко заявляє, що не готувала газети з «чорнухою» на Порошенка. Міліція стверджує зворотнє (Відео)
Нагадаємо, що вчора, 14 травня, після обіду екстрені служби міста шукали вибухівку в приміщення ОДА. На „102” подзвонила жінка й сказала, що замінована приймальня „Батьківщини”. Після того, як евакуювали людей з обласної адміністрації та офісів, які знаходяться в крилі її приміщення, вибухівки не знайшли. Але виявили пачками газети з негативом на конкурента.
«Всі спроби з’ясувати, що це за видання, що це за матеріали так і не отримали відповіді від працівників міліції. А далі з’ясувалося, що довірена особа Петра Порошенка так само звернулася до міліції з вимогою обшукати офіс партії «Батьківщина», — сказав Соболєв.
За його словами, сьогодні зранку до офісу прийшла міліція з судовими виконавцями, «цікавилась не тільки друкованими ЗМІ, а й комп’ютерами і електронними носіями».
«Після обшуку в офісі знайдено лише офіційну літературу, яка розповсюджується як література кандидата у президенти Тимошенко», — зазначив голова фракції «Батьківщина».
«Саме тому фракція сьогодні зробила звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова для того, щоб негайно з’ясувати участь у цьому обласного та міського керівників міліції Вінниччини, яких кандидат у президенти Порошенко використовує для того, щоб у такий спосіб з’ясовувати відносини з нашими колегами з «Батьківщини». Крім того, як нам стало відомо, сам кандидат у президенти Порошенко дзвонив з погрозами керівнику Вінницького штабу «Батьківщини», депутату облради, у якої він вимагав знищити тиражі газет», — розповів Соболєв.
За його словами, наразі зі штабу вінницької «Батьківщини» вилучено комп’ютери, всі друковані матеріали, і жодного матеріалу, який би порушую закон, не виявлено.
«Ми це розглядаємо як початок ведення брудної кампанії проти нашого кандидата Юлії Тимошенко, і якщо цьому не буде поставлено край, то ми дуже швидко зрозуміємо, що таке свобода слова в нових умовах», — підкреслив Сергій Соболєв.
Водночас народний депутат Сергій Власенко продемонстрував ухвалу вінницького міського суду від 14 травня за заявою представника Петра Порошенка і підписом судді Ковбаси про те, що нібито в якихось вінницьких газетах написана неправдива інформація про Петра Порошенка.
«В заяві навіть не йдеться про якісь агітаційні матеріали Юлії Тимошенко, а мова йде про те, що якась вінницька газета щось недобре нібито написала про Петра Порошенка. Петро Олексійович, ще не ставши президентом, вже забороняє погано про нього говорити. Чого соромиться Порошенко? У мене в руках стаття, яку хоче вилучити Порошенко. Що тут неправда? Що він працював міністром економіки в уряді Януковича?! То хай спростовує це у цивільному суді? Що неправда? Що він за роки режиму Януковича подвоїв свої статки і став мільярдером?! То хай спростує і позивається до журналу Форбс», — сказав Сергій Власенко.
«Петру Олексійовичу треба визнати, що він боїться правди про себе», — зазначив народний депутат, додавши, що «ніхто нікому не дозволить витворяти те, що витворяв Янукович: не за це, Петре Олексійовичу, стояв Майдан».
 Вінницькі міліціонери мають іншу думку. Про це повідомляє видання vn.20minut.ua.

- Проведемо перевірку, — сказав начальник УМВС Вінниччини Олег Школьни. — Але в цілому, було звернення до нас про те, що штаб одного кандидата проводить агітаційну роботу по відношенню до іншого нечесно – розповсюджує неправдиву інформацію. І в рамках цього кримінального провадження проводився санкціонований обшук.

Докладніше про все розказав перший заступник начальника міліції, керівник слідчого управління Юрій Педос.

- Вчора нами була отримана ухвала суду на проведення обшуку і оголошена працівникам політичної партії, де відбувалися ці події, — каже Юрій Педос. — Однак вони відмовилися її виконувати. Сказали, що будуть радитися з юристами, колегами, і не допустили до виконання рішення суду. У зв’язку з цим працівники міліції вимушені були залишитися на місцях, щоб зберегти речі, які були вказані в постанові і які шукали. Вони знаходилися в приміщенні разом з представниками цієї політичної сили до ранку. А вранці вже за участю представників партії і понятих провели обшук.

Постанову на обшук дав Вінницький міський суд, бо шукаючи вибухівку, натрапили на пачки з газетами. Про антиагітки вже було відкрите кримінальне провадження, але докази знайшлися випадково – після дзвінка невідомої про замінування.

- Так, спочатку було повідомлення про замінування цього приміщення, — каже Юрій Педос. – Виїхали туди представники МНС, міліції, проводили огляд місця події і в одному з приміщень виявили тираж, кілька пачок газети, де були надруковані статті про одного з кандидатів в президенти України. Після цього одразу повідомили слідчих міського відділу, де знаходиться кримінальне провадження, розпочате раніше про перешкоджання виборчій діяльності (стаття 157 ККУ). Слідчі виїхали на місце, описали, що в приміщенні політичної сили знаходяться примірники газети у великій кількості. Після того звернулися до суду з клопотанням про обшук.

- Крім того, під час додаткового огляду місця події, на коридорі того ж приміщення вилучили пачку газет в кількості від 200 до 300 примірників зі статтями, які стосуються кандидата в президенти, — додав Юрій Педос. — Зараз перевіряється інформація про походження цих газет, чи дійсно існує її редакція, хто випускав, яке вона має відношення до цих подій. І після перевірки буде прийнято рішення згідно закону.

 

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>