20 тисяч резервістів допомагатимуть силовикам протистояти професійним російським найманцям

20 тисяч резервістів допомагатимуть силовикам протистояти професійним російським найманцям

Про це повідомив на зустрічі з ветеранами Центру спеціальних операцій перший заступник голови СБУ генерал-лейтенант  Василь Крутов. Він наголосив, що «для протистояння професійним найманцям іноземної держави, які мають багаторічний бойовий досвід і у яких відсутні моральні гальма, необхідне повне задіяння  усіх людських та матеріальних ресурсів».

Віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема висловив вдячність українському народу, який з розумінням поставився до тимчасового скорочення низки соціальних програм задля технічного переоснащення  і підтримки Збройних Сил та силовиків, що протистоять  безпековим загрозам та військовій агресії. «Досвід ветеранів-спецпризначенців зміцнить бойовий дух підрозділів і відсіч ворогу буде рішучою та професійною», -зазначив В. Ярема.

Офіцери-резервісти служитимуть за контрактом. В.Крутов підкреслив, що знайдуться справи й для тих, кому особисто стати до зброї не дозволить вік чи здоров’я: «У бойовому братерстві та готовності служити Вітчизні є великий потенціал спільної перемоги».

Оставить комментарий

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>